Последни мнения

Таня Бойчева преди 9 часа
Не очаквах толкова некоректно и унижаващо поведение от Хермес.
Доверих се на пакетите,които предлагат за Бали и бях подведена по елементарен и унижаващ начин.
1. Самолетният билет е закупен без голям/чекиран/ багаж.Очудих се,че представителката им дойде на летището в 03часа сутринта под предлог,че те така обслужват клиентите си - всъщност истината е,че трябва да се плати допълнително за чекиран багаж,казвайки ти,че нещо в системата на летището се е объркало и багажа не излиза ,когато се чекираш.
И така,без да разбереш ставаш част от тяхната афера.Защото на връщане трябва сам да се оправяш с плащането на багажа
на летището в Бали.
И ако се получи някаква непредвидена ситуация- трябва сам да се оправяш.
2. Екскурзиите,които предлагат,както и трансфера от и до летището е на възможно най- ниското ниво на обслужване.Не знаят езика и пътуваш буквално като куфар през цялото време, защото и да попиташ нещо те не разбират.Автомобилите им са стари и неподдържани -вътре е мръсно и няма вода.
Самите шофьори са доста неугледни и не изглеждат добре- пародия на екскурзоводи.
Да не говорим,че за летището шофьорът непрекъснато ми намираше телефона си ,на който беше изписал цената на трансфера,а аз съм платила предварително.
През цялото време чакат да ги нахраниш или да им дадеш пари.
Била съм няколко пъти в Бали и не съм имала такива проблеми,дори не съм си помисляла,че някой тур оператор може да си позволи така да се държи с клиентите си.
Голямо разочарование!
Лъжец! преди 9 часа
Чакаме си парите 5 месец! Не се занимавайте с този!
Гергана преди 3 дни
Има нещо сбъркано с тази фирма. Няколко пъти се записвах на екскурзии след което някой служител ми се обаждаше, че няма възможност.
Един ден попаднах на собственика, който ми съобщи, че трябва да платя в рамките на един час в брой в офиса им (който се намира в моята кооперация). Причината е, че имам седем неплатени резервации, от които те самите ми бяха отказали шест. Т е. аз не съм платила резервация от 2019, която най вероятно е попаднала в спам, а останалите шест ми бяха отказали от самата фирма с обяснението, че няма места или няма възможност.
За какво обслужване говорим в случая?
Грубо и несправедливо, дори надменно отношение на собственика към клиентите и съседите дори.