Последни мнения

Гергана преди 9 часа
Има нещо сбъркано с тази фирма. Няколко пъти се записвах на екскурзии след което някой служител ми се обаждаше, че няма възможност.
Един ден попаднах на собственика, който ми съобщи, че трябва да платя в рамките на един час в брой в офиса им (който се намира в моята кооперация). Причината е, че имам седем неплатени резервации, от които те самите ми бяха отказали шест. Т е. аз не съм платила резервация от 2019, която най вероятно е попаднала в спам, а останалите шест ми бяха отказали от самата фирма с обяснението, че няма места или няма възможност.
За какво обслужване говорим в случая?
Грубо и несправедливо, дори надменно отношение на собственика към клиентите и съседите дори.
Милка Петкова преди 15 часа
Не се съобразяват с определяне на местата според записване. Тръгването от Кушадасъ беше много рано, за 15 г. почивам в Турция, и как ще се чувстваш пристигнал в 2, 3, или 4 часа през нощта. Първо и последно ползване на услугата почивка с тая компания
.... вчера
Mininalna rabotna zaplata i mnogo stoene na krak za niska zaplata. Nishto ne davat i plashtat..