Не очаквах толкова некоректно и унижаващо поведение от Хермес.
Доверих се на пакетите,които предлагат за Бали и бях подведена по елементарен и унижаващ начин.
1. Самолетният билет е закупен без голям/чекиран/ багаж.Очудих се,че представителката им дойде на летището в 03часа сутринта под предлог,че те така обслужват клиентите си - всъщност истината е,че трябва да се плати допълнително за чекиран багаж,казвайки ти,че нещо в системата на летището се е объркало и багажа не излиза ,когато се чекираш.
И така,без да разбереш ставаш част от тяхната афера.Защото на връщане трябва сам да се оправяш с плащането на багажа
на летището в Бали.
И ако се получи някаква непредвидена ситуация- трябва сам да се оправяш.
2. Екскурзиите,които предлагат,както и трансфера от и до летището е на възможно най- ниското ниво на обслужване.Не знаят езика и пътуваш буквално като куфар през цялото време, защото и да попиташ нещо те не разбират.Автомобилите им са стари и неподдържани -вътре е мръсно и няма вода.
Самите шофьори са доста неугледни и не изглеждат добре- пародия на екскурзоводи.
Да не говорим,че за летището шофьорът непрекъснато ми намираше телефона си ,на който беше изписал цената на трансфера,а аз съм платила предварително.
През цялото време чакат да ги нахраниш или да им дадеш пари.
Била съм няколко пъти в Бали и не съм имала такива проблеми,дори не съм си помисляла,че някой тур оператор може да си позволи така да се държи с клиентите си.
Голямо разочарование!
Доверих се на пакетите,които предлагат за Бали и бях подведена по елементарен и унижаващ начин.
1. Самолетният билет е закупен без голям/чекиран/ багаж.Очудих се,че представителката им дойде на летището в 03часа сутринта под предлог,че те така обслужват клиентите си - всъщност истината е,че трябва да се плати допълнително за чекиран багаж,казвайки ти,че нещо в системата на летището се е объркало и багажа не излиза ,когато се чекираш.
И така,без да разбереш ставаш част от тяхната афера.Защото на връщане трябва сам да се оправяш с плащането на багажа
на летището в Бали.
И ако се получи някаква непредвидена ситуация- трябва сам да се оправяш.
2. Екскурзиите,които предлагат,както и трансфера от и до летището е на възможно най- ниското ниво на обслужване.Не знаят езика и пътуваш буквално като куфар през цялото време, защото и да попиташ нещо те не разбират.Автомобилите им са стари и неподдържани -вътре е мръсно и няма вода.
Самите шофьори са доста неугледни и не изглеждат добре- пародия на екскурзоводи.
Да не говорим,че за летището шофьорът непрекъснато ми намираше телефона си ,на който беше изписал цената на трансфера,а аз съм платила предварително.
През цялото време чакат да ги нахраниш или да им дадеш пари.
Била съм няколко пъти в Бали и не съм имала такива проблеми,дори не съм си помисляла,че някой тур оператор може да си позволи така да се държи с клиентите си.
Голямо разочарование!