Има нещо сбъркано с тази фирма. Няколко пъти се записвах на екскурзии след което някой служител ми се обаждаше, че няма възможност.
Един ден попаднах на собственика, който ми съобщи, че трябва да платя в рамките на един час в брой в офиса им (който се намира в моята кооперация). Причината е, че имам седем неплатени резервации, от които те самите ми бяха отказали шест. Т е. аз не съм платила резервация от 2019, която най вероятно е попаднала в спам, а останалите шест ми бяха отказали от самата фирма с обяснението, че няма места или няма възможност.
За какво обслужване говорим в случая?
Грубо и несправедливо, дори надменно отношение на собственика към клиентите и съседите дори.
Един ден попаднах на собственика, който ми съобщи, че трябва да платя в рамките на един час в брой в офиса им (който се намира в моята кооперация). Причината е, че имам седем неплатени резервации, от които те самите ми бяха отказали шест. Т е. аз не съм платила резервация от 2019, която най вероятно е попаднала в спам, а останалите шест ми бяха отказали от самата фирма с обяснението, че няма места или няма възможност.
За какво обслужване говорим в случая?
Грубо и несправедливо, дори надменно отношение на собственика към клиентите и съседите дори.